Kolarov o penalu Mitra: Zna on dobro...

photo 22

"Od rešene utakmice dolazimo do toga da se branimo...", istakao je kapiteo "orlova" Aleksandar Kolarov posle...

• Maki

Kada se prosecni igraci krenu zadovoljavati malim trenutcima..onda se dodje do toga da Tadic seta mitro glumi spica reala A ne fulama rukavina je bek A Krstajic selektor..

Odgovori
  • Hjuman

Igra bez ideje i strategije. Podsecaju me na one koji se skupe cisto da malo rekreativno pikaju fudbal. U ovoj utakmici pobedio je individualni kvalitet.

Odgovori
  • Mjjkkuj

Ako ne proba nece ni da stekne iskustvo.

Odgovori
  • Kakarot

Zna on dobro da je promasio penal hahaha.

Odgovori
  • Zdeno

A ko je stajao kao panj kada su oni(CG) zabili gol? Da nije taj kapiten!?

Odgovori
  • Šogun

Jedva čekam sledeću ligu nacija,da dobijemo hrvate u skupinu pa da im demonstriramo kako se igra fudbal

Odgovori
  • IDIOTIHID

sigurno ćemo im pokazati, ali kad Modrić i dečki prestanu da igraju fudbal. Do tada ovi splavari mogu samo da im skupljaju lopte.

• Kakarot

Mi da demonstriramo fudbal Hrvatima koji su pobedili Spaniju eej bre.

• Kakarot

Nacekaces se, jos 2 godine.

• espana-pikseta 1:2

Panenku izvode samo veliki majstori poput Pirla na Ep '12 Englezima. Imas sine Mitre jos da ucis.

Odgovori
  • _Sale_

Nasa igra je visoki presing hahahaha,pa mi nemamo igru,mozda ja gresim ali, videcemo kada dodju jace ekipe,toliko.

Odgovori
  • Ralekle

Ko Tadić!

Odgovori
  • Macan

Iskreno, Mitar je klasa od napadača, ali posle ovoga, odmah bi ga zamenio Jovićem pa nek se zapita sledeći put.

Odgovori
  • s.s

klasa.. videces koliko ce kod Ranijerija da igra

• Pizon

Malo jaca ekipa.ima da vas otrese sa sve laznim trenerom i balvanom u napadu.

Odgovori
  • Don Kihot

Kolarov je u pravu,ne sme biti neozbiljnosti i omalovažavanja protivnika,ako možeš da im daš 5 golova onda to i uradi,Mitar je dobar,ali treba uvesti novčanu kaznu za promašeni penal,Tadić 2x i sada Mitar,krajnje neodgovorno!!!

Odgovori
  • E, moj Mitre

Panjenka nije za - panjeve... Ali, pošto ti je i selektor od istog, tvrdog materijala, može ti se da jedanaesterac izvodi kao da igraš za svoje selo protiv susednog, po gajbu piva... A vi, bre, treba da predstavljate - državu!

Odgovori
  • Soren

Mitar kao Mitar i kad mislimo da je konacno sazreo i da izrasta u klasu od spica, on nas demantuje! Ne sme se onako izvoditi penal pa neka je i 5-0, i ne znam zasto najbolji nas igrac, citaj Tadic, ne izvodi penale?!

Odgovori
  • Hmm

zato što je promašio dva već

• Surcinac

zato sto danas nije ni dosao na utakmicu ...

• Zileeee

zato sto je omasio vec dva komada.

• Selektor

Kapitenu ovo je kompletna bruka i sramota. Ali nije sve do vas.... Krstajicu odlazi!!!! Naslovi nikad boljih 15 minuta i Srbija mlela 15 minuta su slika i prilika igre reprezentacije. Igrali ste protiv smesnog protivnika i dozvolili da vam bude kukavicka igra. A o pokusaju ponizavanja protivnika necu ni da govorim