Klop: Volim Kompanija, ali zaslužio je isključenje

8

Trener Liverpula smatra da njegov tim u derbiju protiv Mančester sitija nije imao sreće, ali i da je kapiten rivala...

• grobar

Klop, kao i uvek, vrlo licemeran sa izjavama. Liverpul je prosao grupu LS iskljucivo zato sto van dajk nije dobio cist crveni, covek je direktno kramponima u clanak usao protivniku, jezivo izgleda kako se na usporenom snimku noga savija, cisto cudo kako nije pukao zglob. Ovde kompani jednako ostar, ali, srecom, prosto nije pogodio nogu salaha toliko jakim intenzitetom da to bude crveni. Bez ozbiljnijeg kontakta, po meni, za crveni samo ako je postojala jasna namera da se povredi igrac, sto takodje ovde nije slucaj.

Odgovori
  • Iceman

Liverpul jednostavno nije imao srece u prvom poluvremenu,i kako to vec ide iskoristi ih protivnik. Ima jos dosta kola da se igra,imaju prilicno dobru sansu da osvoje ligu. Opet,ne moraju ni oni da osvoje,samo da Siti ne uzme,vise bih volio da Totenhem osvoji,igraju super fudbal.

Odgovori
  • Dule

totenhem će da uzme titulu kad i ovde vojvodina, nikada!

• Stanko

Nije ovo lepo od Klopa. Zasto nije pricao o sreci kad su pre 3-4 kola dali pobedonosni gol u 97. minutu posle greske golmana? I posle poraza od Zvezde (u mecu u kom nije sviran cist penal za Zvezdu) davao je slicne izjave. Ne treba biti veliki samo posle pobede vec i posle poraza.

Odgovori
  • Stanko

Protiv Evertona , 2. decembra

• pošto redovno gledam

o kojoj to utakmici pišeš,kakvom crnom 97.min.

• Kf

Samo Lovrena na klupu i eto titule...

Odgovori
  • Nikos

Ma kakav crveni, pokupio i loptu i igraca, faul jeste, zuti jeste. Kako ne spominje ono obaranje sterlinga da je tri puta jaci penal nego nad salahom pre neko kolo?