
Gradski menadžer Goran Vesić razgovarao je sa građanima na čiji je zahtev produžena linija 522.
"Do pre dve godine ovde nije bilo ulice, a potom je prvo asfaltirana Ulica Petra Drapšina, da bi usledio i dolazak javnog prevoza na zahtev građana. Danas je, prvi put, produžena linija 522 prošla ovom ulicom", rekao je Vesić, a saopštio Beoinfo.
Prema njegovim rečima, u Avalskoj ulici započeto je asfaltiranje trotoara, koje će biti uređeno do spoja sa Ulicom Petra Drapšina.
"Iz godine u godinu rešavamo jedan po jedan problem građana kako bi smo na kraju uspeli da uradimo ono što je dobro za njih", istakao je Vesić.
Predsednik opštine Čukarica Srđan Kolarić rekao je da je trasa linije 522 od produžena za jednu stanicu.
Partizan pao u Barseloni: Panter presudio crno-belima, sad se sve komplikuje
"Svako ko je ikad igrao košarku to zna": Nikola Kalinić o Zvezdinom prosutom mleku u Evroligi
"Molim studente iz Pionirskog parka da poslušaju predsednikov savet": Miloš Vučević o sutrašnjem protestu
Odgovor studenata iz Pionirskog parka na molbu da se povuku: Odlučili smo da ostanemo ovde
"Bio bi to masakr kakav nije viđen od Drugog svetskog rata": Oglasio se Tramp, uputio ozbiljnu poruku Putinu