Raspored utakmica na Mundijalu

Autor:

Raspored utakmica na Svetskom fudbalskom prvenstvu 2018. u Rusiji po grupama (satnica je po srednjeevropskom vremenu).

Raspored utakmica na Mundijalu Foto: MONDO/Mario Milojević - ilustracija

- GRUPA A -

14. juna:

Moskva: RUSIJA - SAUDIJSKA ARABIJA (17h) 

15. juna: 

Jekaterinburg: EGIPAT - URUGVAJ (14h)

19. juna:

St. Peterburg: RUSIJA - EGIPAT (20h)

20. juna: 

Rostov na Donu: URUGVAJ - SAUDIJSKA ARABIJA (17h)

25. juna:

Samara: URUGVAJ - RUSIJA (16h)

Volgograd: SAUDIJSKA ARABIJA - EGIPAT(16h)

- GRUPA B -

15. juna: 

St. Peterburg: MAROKO - IRAN (17h)

Soči: PORTUGAL - ŠPANIJA (20h)

20. juna:

Moskva: PORTUGAL - MAROKO (14h)

Kazanj: IRAN - ŠPANIJA (20h)

25. juna:

Kalinjingrad: ŠPANIJA - MAROKO (20h) 

Saransk: IRAN - PORTUGAL (20h)

- GRUPA C -

16. juna:

Kazanj: FRANCUSKA - AUSTRALIJA (12h)

Saransk: PERU - DANSKA (18h)

21. juna: 

Jekaterinburg: FRANCUSKA - PERU (14h)

Samara: DANSKA - AUSTRALIJA (17h)

26. juna: 

Moskva: DANSKA - FRANCUSKA (16h) 

Soči: AUSTRALIJA - PERU (16h)

- GRUPA D -

16. juna: 

Moskva: ARGENTINA - ISLAND (15h) 

Kalijingrad: HRVATSKA - NIGERIJA (21h)

21. juna:

Nižnji Novgorod: ARGENTINA - HRVATSKA (20h)

22. juna: 

Volgograd: NIGERIJA- ISLAND (17h) 

26. juna: 

Rostov na Donu: ISLAND - HRVATSKA (20h)

St. Peterburg: NIGERIJA - ARGENTINA (20h)

- GRUPA E -

17. juna: 

Samara: KOSTARIKA - SRBIJA  (14h)

Rostov na Donu: BRAZIL - ŠVAJCARSKA (20h)

22. juna: 

St. Peterburg: BRAZIL - KOSTARIKA (14h)

Kalinhingrad: SRBIJA - ŠVAJCARSKA (20h)

27. juna: 

Moskva: SRBIJA - BRAZIL  (20h)

Nižnji Novgorod: ŠVAJCARSKA - KOSTARIKA (20h)

- GRUPA F -

17. juna:

Moskva: NEMAČKA - MEKSIKO (17h)

18. juna:

Nižnji Novgorod: ŠVEDSKA - JUŽNA KOREJA (14h)

23. juna:

Soči: NEMAČKA - ŠVEDSKA (17h)

Rostov na Donu: JUŽNA KOREJA - MEKSIKO (20h)

27. juna:

Jekaterinburg: MEKSIKO - ŠVEDSKA (16h)

Kazanj: JUŽNA KOREJA - NEMAČKA (16h)

- GRUPA G -

18. juna: 

Soči: BELGIJA - PANAMA (17h)

Volgograd: TUNIS - ENGLESKA (20h)

23. juna:

Moskva: BELGIJA - TUNIS (14h)

24. juna:

Nižnji Novgorod: ENGLESKA - PANAMA (14h)

28. juna:

Kalinjingrad: ENGLESKA - BELGIJA (20h)

Saransk: PANAMA - TUNIS (20h)

- GRUPA H -

19. juna:

Moskva: POLJSKA - SENEGAL(14h)

Saransk: KOLUMBIJA - JAPAN (17h)

24. juna:

Jekaterinburg: JAPAN - SENEGAL (17h)

Kazanj: POLJSKA - KOLUMBIJA (20h)

28. juna:

Samara: SENEGAL - KOLUMBIJA (16h)

Volgograd: JAPAN - POLJSKA (16h)

- OSMINA FINALA -

30. juna:

Kazanj: 1C - 2D (16h)

Soči: 1A - 2B (20h)

1. jula:

Moskva: 1B - 2A (16h)

Nižnji Novgorod: 1D - 2C (20h)

2. jula:

Samara: 1E - 2F (16h)

Rostov na Donu: 1G - 2H (20h)

3. jula:

St. Peterburg: 1F - 2E (16h)

Moskva: 1H - 2G (20h)

- ČETVRTFINALE -

6. jula:

Nižnji Novgorod: pobednik A1/B2 - pobednik C1/D2 (16h)

Kazanj: pobednik E1/F2 - pobednik G1/H2 (20h)

7. jula:

Samara: pobednik F1/E2 - pobednik H1/G2 (16h)

Soči: pobednik B1/A2 - pobednik D1/C2 (20h)

- POLUFINALE -

10. jula:

St. Peterburg: pobednik Nižnji Novgorod - pobednik Kazanj (20h)

11. jula:

Moskva: pobednik Soči - pobednik Samara (20h)

za treće mesto:

14. jula:

St. Peterburg: poraženi PF1 - poraženi PF2 (16h)

- FINALE -

15. jula:

Moskva: pobednik PF1 - pobednik PF2 (17 časova)

Tagovi:
Sve vesti