RASPORED UTAKMICA NA MUNDIJALU 2018

Autor:

Raspored utakmica na Svetskom fudbalskom prvenstvu 2018. u Rusiji po grupama (satnica je po srednjeevropskom vremenu).

RASPORED UTAKMICA NA MUNDIJALU 2018 Foto: MONDO/Mario Milojević - ilustracija

- GRUPA A -

14. juna:

Moskva: Rusija - Saudijska Arabija 5:0 (2:0)
/Gazinski 12', Čerišef 43', 91', Đuba 71' Golovin 94'/

15. juna:

Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj 0:1 (0:0)
/Himenez 89'/

19. juna:

St. Peterburg: Rusija - Egipat 3:1 (0:0)
/Fati 47'ag, Čerišef 59', Đuba 62' - Salah 73'p/

20. juna:

Rostov na Donu: Urugvaj - Saudijska Arabija 1:0 (1:0)
/Suarez 23'/

25. juna:

Samara: Urugvaj - Rusija 3:0 (2:0)
/Suarez 10', Čerišev 23'ag, Kavani 90'/

Volgograd: Saudijska Arabija - Egipat 2:1 (1:1)
/Al Faraž 51'p, Davsari 95' - Salah 22'/

Tabela: Urugvaj 9, Rusija 6, Saudijska Arabija 3, Egipat 0.

- GRUPA B -

15. juna:

St. Peterburg: Maroko - Iran 0:1 (0:0)
/Buhaduz 94'/

Soči: Portugal - Španija 3:3 (2:1)
/Ronaldo 4'p, 44', 88' - Košta 24', 55', 58'/

20. juna:

Moskva: Portugal - Maroko 1:0 (1:0)
/Ronaldo 4'/

Kazanj: Iran - Španija 0:1 (0:0)
/Košta 54'/

25. juna:

Kalinjingrad: Španija - Maroko 2:2 (1:1)
/Isko 19', Aspas 91' - Butaib 14', En Nesiri 81'/

Saransk: Iran - Portugal 1:1 (0:1)
/Ansarifard 93'p - Kvarežma 45'

Tabela: Španija 5, Portugal 5, Iran 4, Maroko 1.

- GRUPA C -

16. juna:

Kazanj: Francuska - Australija 2:1 (0:0)
/Grizman 58'p, Bejič 80'ag - Jedinak 62'p/

Saransk: Peru - Danska 0:1 (0:0)
/Pulsen 59'/

21. juna:

Jekaterinburg: Francuska - Peru 1:0 (1:0)
/Mbape 34'/

Samara: Danska - Australija 1:1 (1:1)
/Eriksen 7' - Jedinak 34'p/

26. juna:

Moskva: Danska - Francuska 0:0

Soči: Australija - Peru 0:2 (0:1)
/Kariljo 18', Gerero 50'/

Tabela: Francuska 7, Danska 5, Peru 3, Australija 1.


- GRUPA D -

16. juna:

Moskva: Argentina - Island 1:1 (1:1)
/Aguero 19' - Finbogason 23'/

Kalijingrad: Hrvatska - Nigerija 2:0 (1:0)
/Etebo 32'ag, Modrić 71'p/

21. juna:

Nižnji Novgorod: Argentina - Hrvatska 0:3 (0:0)
/Rebić 53', Modrić 80', Rakitić 91'/

22. juna:

Volgograd: Nigerija - Island 2:0 (0:0)
/Musa 49', Musa 75'/

26. juna:

Rostov na Donu: Island - Hrvatska 1:2 (0:0)
/Sigurdson 76' - Badelj 53', Perišić 90'/

St. Peterburg: Nigerija - Argentina 1:2 (0:1)
/Mozes 51'p - Mesi 14', Roho 86'/

Tabela: Hrvatska 9, Argentina 4, Nigerija 3, Island 1.

- GRUPA E -

17. juna:

Samara: Kostarika - Srbija 0:1 (0:0)
/Kolarov 56'/

Rostov na Donu: Brazil - Švajcarska 1:1 (1:0)
/Kutinjo 20' - Zuber 50'/

22. juna:

St. Peterburg: Brazil - Kostarika 2:0 (0:0)
/Kutinjo 91', Nejmar 97'/

Kalinhingrad: Srbija - Švajcarska 1:2 (1:0)
/Mitrović 5' - Džaka 52', Šaćiri 90'/

27. juna:

Moskva: Srbija - Brazil 0:2 (0:1)
/Paulinjo 36', Tijago Silva 68'/

Nižnji Novgorod: Švajcarska - Kostarika 2:2 (1:0)
/Džemaili 31', Drmić 88' - Voston 56', Zomer 93'ag/

Tabela: Brazil 7, Švajcarska 5, Srbija 3, Kostarika 1.

- GRUPA F -

17. juna:

Moskva: Nemačka - Meksiko 0:1 (0:1)
/Lozano 35'/

18. juna:

Nižnji Novgorod: Švedska - Južna Koreja 1:0 (0:0)
/Grankvist 65'p'/

23. juna:

Soči: Nemačka - Švedska 2:1 (0:1)
/Rojs 48', Kros 95' - Tojvonen 32'/

Rostov na Donu: Južna Koreja - Meksiko 1:2 (0:1)
/Hong Min 93' - Vela 26'p, Ćićarito 66'/

27. juna:

Jekaterinburg: Meksiko - Švedska 0:3 (0:0)
/Avgustinson 50', Grankvist 62'p, Alvarez 74'ag/

Kazanj: Južna Koreja - Nemačka 2:0 (0:0)
/Jong Gvon 92', Hong Min 96'/

Tabela: Švedska 6, Meksiko 6, Južna Koreja 3, Nemačka 3.

- GRUPA G -

18. juna:

Soči: Belgija - Panama 3:0 (0:0)
/Mertens 47', Lukaku 69', 75'/

Volgograd: Tunis - Engleska 1:2 (1:1)
/Sasi 35' - Kejn 11', 91'/

23. juna:

Moskva: Belgija - Tunis 5:2 (3:1)
/Azar 6', 51', Lukaku 16', 48', Bačuaji 90' - Bron 18', Hazri 93'/

24. juna:

Nižnji Novgorod: Engleska - Panama 6:1 (5:0)
/Stouns 8', 40', Kejn 22'p, 46'p, 62, Lingard 36' - Baloj 78'/

28. juna:

Kalinjingrad: Engleska - Belgija 0:1 (0:0)
/Januzaj 51'/

Saransk: Panama - Tunis 1:2 (1:0)
/Merijah 33'ag - Ben Jusef 51', Hazri 66'/

Tabela: Belgija 9, Engleska 6, Tunis 3, Panama 0.

- GRUPA H -

19. juna:

Moskva: Poljska - Senegal 1:2 (0:1)
/Krihovjak 86' - Sionek 37'ag, Nijang 60'/

Saransk: Kolumbija - Japan 1:2 (1:1)
/Kintero 39' - Kagava 6'p, Osako 73'/

24. juna:

Jekaterinburg: Japan - Senegal 2:2 (1:1)
/Inui 34', Honda 78' - Mane 11', Vage 71'

Kazanj: Poljska - Kolumbija 0:3 (0:1)
/Mina 40', Falkao 70', Kvadrado 75'/

28. juna:

Samara: Senegal - Kolumbija 0:1 (0:0)
/Mina 74'/

Volgograd: Japan - Poljska 0:1 (0:0)
/Bednarek 59'/

Tabela: Kolumbija 6, Japan 4, Senegal 4, Poljska 3.

- OSMINA FINALA -

30. juna:

Kazanj: Francuska - Argentina 4:3 (1:1)
/Grizman 13'p, Pavar 57', Mbape 64', 68' - Di Marija 41', Merkado 48', Aguero 93'/

Soči: Urugvaj - Portugal 2:1 (1:0)
/Kavani 7', 62' - Pepe 55'/

1. jula:

Moskva: Španija - Rusija 1:1 (penalima 3:4)
/Ignjašević 5'ag - Đuba 41'p/

Nižnji Novgorod: Hrvatska - Danska 1:1 (penalima 3:2)
/Mandžukić 4' - Jorgensen 1'/

2. jula:

Samara: Brazil - Meksiko 2:0 (0:0)
/Nejmar 51', Firmino 88'/

Rostov na Donu: Belgija - Japan 3:2 (0:0)
/Vertongen 69', Felaini 74', Čadli 94' - Haraguči 48', Inui 52'/

3. jula:

St. Peterburg: Švedska - Švajcarska 1:0 (0:0)
/Forsberg 66'/

Moskva: Kolumbija - Engleska 1:1 (penalima 3:4)
/Mina 93' - Kejn 57'p/

- ČETVRTFINALE -

6. jula:

Nižnji Novgorod: Urugvaj - Francuska 0:2 (0:1)
/Varan 40', Grizman 61'/

Kazanj: Brazil - Belgija 1:2 (0:2)
/Avgusto 76' - Fernandinjo 13'ag, De Brujne 31'/

7. jula:

Samara: Švedska - Engleska 0:2 (0:1)
/Megvajer 30', Ali 59'/

Soči: Rusija - Hrvatska 2:2 (penalima 3:4)
/Čerišev 31', Fernandes 115' - Kramarić 39', Vida 100'/

- POLUFINALE -

10. jula:

St. Peterburg: Francuska - Belgija 1:0 (0:0)
/Umtiti 51'/

11. jula:

Moskva: Hrvatska - Engleska 2:1 (0:1)* posle produžetka
/Perišić 68', Mandžukić 109' - Tripije 5'/

za treće mesto:

14. jula:

St. Peterburg: Belgija - Engleska 2:0 (1:0)
/Menije 4', Azar 81'/

- FINALE -

15. jula:

Moskva: Francuska - Hrvatska 4:2 (2:1)
/Mandžukić 18' ag, Grizman 38', Pogba 59', Mbape 65' - Perišić 28', Mandžukić 69'/

Povezano

Sve vesti