mondo.rs

Crno-beli kreću u Evropu: Ovo su SVI parovi 2. kola

Autor:

Srbija će i u drugoj rundi imati dva predstavnika.

Crno-beli kreću u Evropu: Ovo su SVI parovi 2. kola Foto: MN Press

Uvodna, prva runda kvalifikacija za Ligu Evrope bila je veoma uzbudljiva.

Od dva predstavnika Srbije u drugu rundu se ubedljivo plasirao Čukarički, eliminisavši Banants iz Jermenije ukupnim skorom 8:0, a na prvoj prepreci stao je Radnički, u dvomeču protiv Flore iz Talina (0:2, pa 2:2).

U drugoj rundi, u takmičenje će se uključiti Partizan, koji ipak neće ići u Škotsku, kako su mnogi mislili, već će putovati u Vels, jer je Konahs Kvej napravio veliko iznenađenje i eliminisao Kilmarnok, "već viđenog" rivala crno-belih.

Istovremeno, Čukarički će igrati protiv Moldea za plasman u treće kolo, za koje će biti žrebani parovi u ponedeljak, 22. jula.

Ovo su svi parovi 2. kola, zakazanog za 25. jul i 1. avgust.

/glavna staza/

Norčeping (Švedska) - Lepaja (Letonija)
Hapoel Ber Ševa (Izrael) - Kairat (Kazahstan)
Arsenal Tula (Rusija) - Nefči Baku (Azerbejdžan)
Espanjol (Španija) - Stjarnan (Island)
Dunajska Streda (Slovačka) - Atromitos (Grčka)
Hagesund (Norveška) - Šturm Grac (Austrija)
AEK Larnaka (Kipar) - Levski Sofija (Bugarska)
Legija Varšava (Poljska) - KuPS (Finska)
Utreht (Holandija) - Zrinjski (BiH)
Pjunik (Jermenija) - Jablonec (Češka)
Lehija (Poljska) - Brondbi (Danska)
Fehervar (Mađarska) - Vaduz (Lihtenštajn)
Gabala (Azerbejdžan) - Dinamo Tbilisi (Gruzija)
Malatijaspor (Turska) - Olimpija Ljubljana (Slovenija)
Flora (Estonija) - Ajntraht Frankfurt (Nemačka)
Domžale (Slovenija) - Malme (Švedska)
Molde (Norveška) - Čukarički (Srbija)
Aberdin (Škotska) - Čikura (Gruzija)
Gent (Belgija) - Vitorul (Rumunija)
Budućnost (Crna Gora) - Zorja (Ukrajina)
CSKA Sofija (Bugarska) - Osijek (Hrvatska)
Torino (Italija) - Debrecin (Mađarska)
Lucern (Švajcarska) - Ki Klaksvik (Farska Ostrva)
Rendžers (Škotska) - Progres (Luksemburg)
Ventspils (Letonija) - Gzira (Malta)
Strazbur (Francuska) - Makabi Haifa (Izrael)
Mlada Boleslav (Češka) - Ordabasi (Kazahstan)
Šamrok Rovers (Rep. Irska) - Apolon (Kipar)
AZ Alkmar (Holandija) - Haken (Švedska)
Alaškert (Jermenija) - FCSB (Rumunija)
Lokomotiva Plovdiv (Bugarska) - Spartak Trnava (Slovačka)
Vulverhempton (Engleska) - Krusejders (S. Irska)
Aris (Grčka) - AEL Limasol (Kipar)
Ženes Eš (Luksemburg) - Vitorija Gimaraeš (Portugal)
Honved (Mađarska) - Univerzitatea (Rumunija)
Šahtjor Soligorsk (Belorusija) - Esbjerg (Danska)
Konahs Kvej (Vels) - Partizan (Srbija)

/staza šampiona/

Sarajavo (BiH) ide direktno u 3. kolo.
Tre Pene (San Marino) - Suduva (Litvanija)
Pjast (Poljska) - Riga (Letonija)
Partizani (Albanija) - Šerif (Moldavija)
Ararat (Jermenija) - Linkoln (Gibraltar)
Valur (Island) - Ludogorec (Bugarska)
Slovan Bratislava (Slovačka) - Feronikel ("Kosovo")
Santa Koloma (Antora) - Astana (Kazashtan)
Toršavn (Farska Ostrva) - Linfild (Sev. Irska)
Škendija (S. Makedonija) - Didelanž (Luksemburg)

Povezano

Sve vesti