Veselji je naveo da je "sa žaljenjem" primio vest o pozivu za Krasnićija, nakon što su prethodno pozvani bivši načelnik štaba OVK Bislim Zurapi, bivši komandant Operativne zone Dukađini Ramuš Haradinaj i nekadašnji pripadnik OVK Sokolj Bašot.
"Ovo je udarac za moje drugove, OVK i našu borbu, ali siguran sam da ćemo i ovaj izazov zajedno prevazići sa hrabrošću i ojačati od njega", napisao je Veselji na svojoj facebook stranici.
Veselji je naveo kako je uveren da će se oni opet vratiti nevini i ponosni, "jer je pravo bilo i ostaje na njihovoj strani".
"A mi smo bili na pravoj strani istorije", napisao je Veselji, prenose kosovski mediji na srpskom.
Partizan pao u Barseloni: Panter presudio crno-belima, sad se sve komplikuje
Evo šta čeka Crvenu zvezdu i Partizan u Evroligi: Ostalo je još 5 finala, mogu li oba kluba u plej-of?
Haos na tabeli Evrolige posle poraza Partizana: Borba za 10. mesto će biti paklena
Protest "15. za 15" u Beogradu: Studenti saopštili da je skup završen , MUP saopštio broj ljudi, oglasio se i Vučić
MUP se oglasio o studentskom protestu u Beogradu: Ovo su prve procene o broju ljudu