
Sergej Milinković-Savić sve je bliži prelasku u Mančester junajted.
Mateja Kežman, njegov agent, već danima sastanči, a kako prenose britanski mediji sada je napravljen još jedan korak ka realizaciji tog transfera.
Navodno, postignut je usmeni dogovor i dva kluba i zvanično bi trebalo da se dogovore oko detalja.
Ako je suditi po onoj staroj dobroj izreci "jedno ali devojci sreću kvari" o prelasku Milinkovića-Savića na Ostrvo ne može se govoriti kao završenoj stvari, dok klubovi to i zvanično ne potvrde.
Naime, Englezi pominju da je tu najvažnija uloga prodaje Pola Pogbe, koji se već nedeljama dovodi u vezu sa Real Madridom. Dakle, samo ako se taj transfer uspešno završi, srpski reprezentativac će biti spreman da se preseli u redove Mančester junajteda.
Navodno je dogovoren njegov prelazak za ukupno 80 miliona evra, čime bi bili svi zadovoljni, a procenat od te prodaje bi pripao i Vojvodini, nekadašnjem Sergejovom klubu.
Partizan izgubio u Dubaiju, komplikuje se borba za vrh: Udarac za crno-bele pred jako važan meč Evrolige
Partizanov poraz zakomplikovao sve: Počinje potpuna drama u ABA ligi, pogledajte tabelu i raspored do kraja
"Lako su nas kaznili": Željko Obradović o porazu Partizana u Dubaiju
Zvezda pobedila Megu, Petrušev je vadi iz krize: Crveno-beli konačno odigrali na svom nivou
Demoliran kafić vlasnika "diskoteke smrti", policija ne reaguje: "Pustite decu da presude zlotvoru" (Video)