![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Svako malo u Sjedinjenim Američkim Državama dogodi se masakar, ali to izgleda nije dovoljno tamošnjim vlastima da makar pooštre, ako ne i zabrane Zakon o nošenju oružja.
Posle najnovijih tragedija, koje su se dogodile u Teksasu i Ohaju, poruku Kongresu na vrlo originalan način uputio je bivši reprezentativac SAD, 32-godišnji Alehandro Bedoja.
Posle pogotka za Filadelfiju protiv D.C. Junajteda, Bedoja je uzeo mikrofon pored terena i glasno poručio: "Kongrese, učini nešto sada. Zaustavi oružano nasilje".
Nadamo se da će ga neko i poslušati...
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"