![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
"Jako smo joj zahvalni za sve njene napore".
Glumica je izrazila žaljenje što je to područje, koje je preživelo toliko sukoba i razaranja sada pogodila prirodna katastrofa ovih razmera.
"Moje misli su sa svim porodicama koje su izgubile svoje domove i čija je egzistencija ugrožena. Posebno sam zabrinuta zbog neposredne blizine mina i ostalih eksplozivnih naprava, koje plivaju po Bosni. Međunarodna zajednica mora da uradi nešto po tom pitanju i osigura tu oblast", rekla je Džolijeva.
Anđelina je iskazala divljenje ljudima svih zemalja koje su zadesile ove teškoće, zbog složnosti i podrške koju pružaju jedni drugima.
"Vreme je da i mi uradimo nešto i pomognemo im", zaključila je glumica.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"