Težak posao čeka fudbalere Bajern Minhena u revanš utakmici polufinala Lige šampiona. Atletiko Madrid u Nemačku dolazi sa prednošću 1:0, ali i dodatno pojačan. U tim se vraća Dijego Godin, najavljuje list "AS".

Kapiten "jorgandžija" povredio se 20. aprila u duelu sa Atletik Bilbaom, zbog čega je propustio dve utakmice. Nije ga bilo na terenu protiv Malage i Bajerna, ali se srećom po Dijega Simeona potrefilo da se oporavio Stefan Savić, koji je odlično nadomestio izostanak urugvajskog štopera.

Atletiko je u obe utakmice bez Godina slavio 1:0, a iz predostrožnosti, kapiten će propustiti i subotnji duel sa Rajo Valjekanom na Visente Kalderonu (18.15).

On je, po pisanju "AS"-a, u petak normalno trenirao sa saigračima i biće spreman da se vrati na teren u utorak u Minhenu.