LŠ (sreda): Svi prenosi, povrede i suspenzije

Autor:

Evo svih korisnih informacija pred drugi takmičarski dan 3. kola najjačeg klupskog takmičenja u fudbalu.

4
A- A A+
liga šampiona, rostov Foto: AP/Matthias Schrader

Pep Gvardiola ponovo u Barseloni! Da li će proći kao sa Bajernom?

Fudbaleri Mančester Sitija, predvođeni španskim trenerom, igraju u sredu uveče u Barseloni derbi trećeg kola C grupe Lige šampiona.

Gvardiola prvi put sa engleskim klubom dolazi na stadion gde se proslavio kao igrač i trener, a navijači domaćih, uz dužno poštovanje prema nekadašnjem kapitenu i idolu, nadaju se da će se provesti isto kao i sa Bajernom, pretprošle sezone u četvrtfinalu elitnog takmičenja, kada je bilo 3:0 za Barselonu.

"Barselona igra na poseban način, imaju trojicu vanserijskih napadača koji prave razliku i kada pobede 4:0 oni su to zaslužili. Upravo zato dominiraju u Španiji poslednjih osam-devet godina, a u Evropi su na vrhu ili bar u polufinalu", diplomatski je izjavio Gvardiola u najavi utakmice.

Njegov nekadašnji saigrač, Luis Enrike, koji sada vodi Katalonce, istakao je da se nije čuo sa Pepom, ali da očekuje atraktivnu utakmicu.

"Siti kao klub konstantno napreduje, a sada još više sa novim menadžerom", izjavio je Enrike.

Spektakl za skoro 100.000 gledalaca na Kamp nou i ko zna koliko ispred TV prijemnika širom planete je zagarantovan, a na njemu će ucestvovati i Srbi - Aleksandar Kolarov u dresu Sitija i MIlorad Mažić sa svojom sudijskom ekipom.

Povrede i suspenzije:

Arsenal: Sanogo, Žiru, Akpom neizvesni, Velbek, Mertezaker povređeni.

Ludogorec: Vitinja, Sisinjo neizvesni.

PSŽ: Di Marija, Orije, Maksvel, Mota neizvesni, Pastore povređen.

Bazel: Akanji, Traore, Šporar neizvesni.

Dinamo Kijev: Bujalski neizvestan, Cigankov, Buščan povređeni.

Benfika: Žonas, Almeida neizvesni, Silva povređen.

Napoli: Milik, Albiol povređeni.

Bešiktaš: Inler neizvesan, Kavlak, Ozjakup povređeni.

Barselona: Alba, Roberto neizvesni, Silesen povređen.

Mančester siti: Sanja povređen.

Seltik: Semedo, Džeferson, Petrović neizvesni, Spalvis, Silva povređeni.

Borusija Menhengladbah: Mero, Šulc, Rafael, Azar, Kristensen neizvesni, Domingez, Dukur povređeni.

Bajern Minhen: Dorš neizvestan, Riberi povređen.

PSV: De Jong neizvestan, Kupmans, Lokadija, Hendriks povređeni.

Rostov: -

Atletiko Madrid: Vargas neizvestan, Ćerći, Fernandez povređeni.

Parovi svih utakmica 3. kola u sredu i TV prenosi:

(Sve utakmice igraju se u standardnom terminu od 20.45)

A grupa:

Arsenal - Ludogorec
PSŽ - Bazel (Arena Sport 5)

Tabela: PSŽ 4, Arsenal 4, Ludogorec 1, Bazel 1.

B grupa:

Dinamo Kijev - Benfika
Napoli - Bešiktaš (Arena Sport 2, multiprenos)

Tabela: Napoli 6, Bešiktaš 2, Dinamo KIjev 1, Benfika 1.

C grupa:

Barselona - Mančester Siti (RTS 1)
Seltik - Borusija Menhengladbah (Arena Sport 4)

Tabela: Barselona 6, Mančester Siti 4, Seltik 1, Borusija Menhengladbah 0.

D grupa:

Bajern - PSV (Arena Sport 3)
Rostov - Atletiko Madrid

Tabela: Atletiko Madrid 6, Bajern 3, PSV 1, Rostov 1.

Utakmice možete gledati i na Telekomovom portalu Klik Sport.

Tagovi:
Sve vesti