Ponegde u Vojvodini i po kotlinama zadržavanje magle veći deo dana sa najvišom temperaturom malo ispod nula stepeni (ledeni dani), navodi RHMZ u upozorenju.

U Srbiji će sutra ujutro biti umeren i jak mraz i mestimično magla, a u toku dana pretežno sunčano. Po kotlinama i ponegde u Vojvodini zadržavanje magle veći deo dana.

Vetar slab, istočni i jugoistočni. Najniža temperatura od -14 do -5, najviša od 0 do 5, u mestima sa maglom od -3 do 0 stepeni.

LEDENI DANI u Srbiji, evo do kada

U Beogradu će sutra ujutro biti umeren mraz i magla. U toku dana pretežno sunčano. U nižim delovima grada zadržavanje magle veći deo dana. Vetar slab, istočni i jugoistočni.

Najniža temperatura od -9 do -5, najviša od 0 do 2 stepena.

U Srbiji će, prema izgledima vremena za sedam dana, ujutro ponegde umeren i jak mraz i mestimično magla. U toku dana u većini mesta pretežno sunčano, ponegde po kotlinama zadržavanje magle.

Od srede povremena naoblačenja s kišom i snegom. Jutarnja i dnevna temperatura u manjem porastu.