Da pogledamo mi ovaj pornic danas.. :) Bice tesko, bice 4:0.. :)

Ux...nmg da verujem..!

Igor Bucevac

SAMUEL ETO je majstor

Lotthar

jos uvek mi je krivo sto je inter nezasluzeno prosao dalje.ali.nekako se moglo naslutiti..prvo Bayern se raspucao mnogo za vikend 6:0.drugo kada je Milan ispao..pomislio sam tesko da ce zabari ostati bez predstavnika,i to me je plasilo,trece situacija u Bayernu pred revans. Van Galu saopsteno da se rastaju u junu.cetvrto znao sam da ce doci kazna zbog mnogih neiskoriscenih prilika i prvom pol.uvukao se strah posle drugog gola intera.peto V.G se olako odrekao V.Bomela i Demikelisa.odbrana krs

Milos1611

ako Inter ponovo pocne da objasnjava Tottenham-u, ima opet da ode kuci nakantan :) Inter ce da ispadne u sledecoj fazi, mislim kakav je to Italijanski klub, a nema Italijana u postavi?! :)

Mr M

Bravo za inter i mancester... :) Samo u textu je napisano kao da je marsej bio mnogo bolji tim od junajteda, kao da su promasili 10 sansi za gol. Medjutim u pregledu se vidi da nije uopste tako i da marsej jeste imao nekoliko dobrih ali ne 100 postotnih prilika za gol. Ipak je junajted vise dobrih prilika promasio i za sluzeno pobedio i prosao dalje. Sto se tice intera 3 suta u okvir i 3 gola, bravo, ali sve 3 situacije gol sanse. Upornost se isplati... :)

dj

Ova utakmica je opravdala epitet 1/8 finala LS

Jeka

Brawo nole uz tebe smo

@ndjela

Brawo care jebi nam pare @ndjela petrowic iz witanowca kod kraljewa.

Boki_Baki

Goran Pandev= blizanac Nenada Milijasa :))))))))))) Meni bas lice !

AC MILAN THE CHAMP

i šta je ovo sad ha???? italijani su izgubili predstavnika a njemci dobili a evo sadaa kakva bomba svetskog fudbala je ovaj inter a biće i milan od sleedeće sezone čim se vrati kaka ima da svi strepe od intera i milana!

NIKOLA

Come on Chelsea!

Zmrc

Ma BSK Borca osvaja titulu :-)

perkele

Auuuu, a ja otisao da spavam na poluvremenu bio sam premoren, mislio da ce oni... Nemci proci pa se smorio. Lepa vest za dobro jutro! :-)

Srpkinja

Svaka cast Interu. Izgubiti kod kuce i gubiti 2-1 na poluvremenu i vratiti se 2 gola je stvarno pobednicki mentalitet. Zasluzeno. I nadam se da ce dobiti Barcu i ove godine. :) Manchester, nadam se da ce da dogura daleko ove godine u LS. :)

Drex

Fali ovde Milito da bi odbranili titulu...

marko fcb

fazon roben i van bujten na 2:2 rezltatu izlaze zbog "povreda"... hahaha mucnite glavama... ali u svakom slucaju videlo se da hrabriji imaju vise srece... a da, da deki nije izasao ko zna... ahhhaha salim se