ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

VIDEO

Partizan oštećen za penal: Nova pravila, stare navike Bojana Nikolića

Sudija Bojan Nikolić propustio je u 24. minutu duela između Proletera i Partizana da dosudi kazneni udarac za crno-bele. Posle udarca glavom Aleksandra Šćekića, igrač domaćeg tima je rukom odbranio gol, ali za arbitra to nije bio faul.

Komentari 39

Komentar je uspešno poslat.

Totalni Fudbal

U Tole Super ligi nije nam smetalo ovakvo suđenje u našu korist . U Linglong i pingpong nam smeta. Nikad mi nećemo imati kvalitetnu ligu,dobru reprezentaciju dok su nam na čeku FSS-a Karadžići,Kokeze. . .al bitno da se gradi nacionalni stadion. Šta će nam bolnice kad se pare peru preko stadiona.

Ajd da vas vidimo

@Totalni Fudbal @Totalni Fudbal posto musavi kao papagaji ponavljaju Tole,Tole, za vreme Toleta je zvezda dobila 51 penal naspram Partizanovih 35, svaka titula je odlucena u derbiju, postali su i rekorderi sa dva penala u derbiju za poluvreme, penal kad je lopta pogodila Rnica u butinu a dobila je i Gazprom kao generalnog sponzora. Sve su ovo cinjenice a mogao bi i Mondo da napravi neku analizu, samo od cinjenica i statistike, cisto da im izbijete jedan od tri argumenta za svaku njihovu kradju. Drugi je Milijasov ofsajd iz kupa i treci je finale kupa protiv Vojvodine koje nije ni trebalo da se igra posle kasnjenja vise od 30 minuta.

Lovac na vepra

@Ajd da vas vidimo da li je normalno da jedan osrednji klub kao sto je bio partizan u bivsoj drzavi od 1991 godine stigne zvezdu po broju titula (1991. Je odnos nio 19: 9 za zvezdu). Druga stvar kad ste toliko mocni i jaki OBJASNITE ZASTO JE POSLEDNJA PARTIZANOVA POBEDA U KEŠ ILI LIGI ŠAMPIONA BILA "NEDAVNO" 1982.GODINE (U TO SE NE RACUNAJU KVALIFIKACIJE I PRETKOLA) ili je i to mozda urota svih protiv velikog partizana. Pre ce biti da su vam ludi žeks i profa derpe isprali mozgove.