Crno-belo druženje na Dunavu

U vreme kada nije preporučljivo izlaziti iz kuće zbog epidemije korona virusa, morali smo da odemo da vidimo šta rade naši drugari na Zemunskom keju na Dunavu. Svi su dobro! Dodajte MONDO u vaš Google izbor