Kako je Tanjugu rečeno iz policijske uprave Kraljeva, na krovu hotela u 8.40 izbio je požar i gorela je krovna konstrukcija.
U požaru nije bilo povređenih, svi gosti su na vreme evakuisani, a gašenje je u toku.
Požar još tinja i očekuje se da se u toku prepodneva lokalizuje i sanira, kažu u kompaniji Miodraga Kostića, MK Resort, u čijem je hotel vlasništvu, preneo je RTS.
Iz MK Mountain Resort navode da je požar izbio na poslednjem spratu hotela i da će se ukupne i konačne materijalne posledice znati tek posle završetka opsežne istrage i temeljne procene štete.
Hotel "Anđela" je deo MK Mountain Resorta, najvećeg hotelskog kompleksa na Kopaoniku i nalazi se u središtu turističkog centra i Nacionalng parka Kopaonik, a otvoren je krajem 2009. godine spajanjem dva nekadašnja konaka u okviru kompleksa Konaci Sunčani vrhovi.
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Crvena zvezda ispada iz Top 6 Evrolige: Partizan može da sustigne crveno-bele, pogledajte tabelu
Janis Sferopulos digao glas na konferenciji: Svi nas vide na F4, a mi u istoriji nemamo pobedu u plej-ofu
Mirotić otkrio zašto je tražio da igra protiv Zvezde: Zbog njega je Olimpija pobedila u Beogradu
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu