![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Treći napadač, državljanin Severne Makedonije, uhapšen je u Slovačkoj, ali protiv njega još nije podignuta optužnica, prenosi TASR.
"U saradnji sa Nacionalnim centrom Interpola i mađarskom policijom uhapšena su dvojica osumnjičenih za napad na Srbina ispred pošte u Bratislavi u ranim jutarnjim časovima 8. decembra", navodi se u saopštenju objavljenom na Facebook-u slovačke policije.
Oni su uhapšeni na osnovu evropskog naloga za hapšenje koji je izdao Prvi okružni sud u Bratislavi.
Optuženi su u odsustvu i trenutno se sprovode proceduralne radnje za njihovo izručenje iz Mađarske u Slovačku.
Ako budu proglašeni krivim mogli bi da dobiju kazne zatvora od sedam do 10 godina, navodi policija.
Istog jutra kada su Nikolu prebili do smrti u centru Bratislave, dvojica napadača su pobegli, a dvojica koja nisu direktno učestvovala u napadu su uhapšeni odmah.
Nezvanično, reč je o mladićima iz Aleksinca, javlja "Kurir".Policija je u nedelju oko 5 sati primila poruku da čovek bez svesti leži na ulici ispred zgrade Glavne pošte.
Na lice mesta odmah je došla i Hitna pomoć koja je mogla da konstatuje samo smrt jer nesrećnom mladiću nije bilo spasa.
Policija je preko snimaka tražila Nikoline ubice koje su ga monstruozno lišili života.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"