Tragedija se dogodila u Ulici Ratka Pavlovića, pored Starog ureda, oko 14.45 sati.
Policija je u porodičnoj kući našla četiri leša, ali se zasad ne zna da li je reč o samoubistvu i trostrukom ubistvu ili je porodica stradala od nekog „sa strane“.
Jedan od policajaca koji je ušao u kuću gde se desila tragedija kaže da je prizor bio jeziv. Na licu mesta je policija i vrh policijske uprave Leskovac.
Ubistvo se desilo u porodičnoj kući. Takođe na licu mesta nema nikog sem policije, a tragovi nasilja nisu vidljivi.
Niko od komšija nije čuo pucnjavu.
Nezvanično, ubistvo je prijavio sin (20). Kada je policija došla na uviđaj, zatekla je njega, a na njemu je bilo tragova krvi.
Mediji javljaju da su ubijeni otac, majka i dve kćerke.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću