I.G. (33) uhapšen je juče nakon što je u centru Beograda u Knez Mihailovoj ulici u jednom restoranu nožem izbo P.D. (50), a na društvenim mrežama se pojavio i snimak sa sigurnosnih kamera gde se vidi trenutak kad je napadač potegao nož.
I.G. se, inače, na teret stavlja krivično delo ubistvo u pokušaju! Prema rečima izvora Kurira iz istrage, I.G. je juče pre nego što je napao P. D., inače direktora restorana u kom je ranije radio, imao suđenje u Prvom osnovnom sudu u Beogradu.
"On je bio na suđenju kao okrivljeni gde je optužen za incident koji se ranije dogodio, takođe, u ovom restoranu čiji je tada bio zaposleni", kaže izvor i dodaje da se napad na direktora P. D. dogodio neposredno posle toga. Upozoravamo da je snimak uznemirujući:
Kao motiv napada pominju se dugovanja, najverovatnije u vidu zaostale zarade, ali se sumnja i da je I.G. došao do P. D. zbog nečega što se danas dogodilo na pomenutom suđenju. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu njemu je određeno zadržavanje u trajanju od 48 sati, a u tom roku će biti i saslušan. Inače, u samom centru Beograda tokom ovog napada dogodila se prava drama gde su letele i stolice.
BONUS VIDEO:
(MONDO/Kurir)
Đoković odradio posao, neka se spremi Alkaraz! Spektakl na Australijan openu, čeka nas finale pre finala
"Srbija nema šta da traži protiv nas, izdominiramo je uvek": Skandal izjava Durenta, bez trunke poštovanja!
Novak javno prozvao nacionalnu televiziju: Umesto "izvini", opet besramno lažu o njemu
Masovna tuča Kineza u restoranu u u Surčinu! Letele pesnice na sve strane, a onda je jedan potegao pištolj
Partizan "ispustio" 2:0 na pripremama u Antaliji: To je najmanja briga trenera Srđana Blagojevića