Danas u popodnevnim časovima pronađeno je vozilo koje je jutros na Voždovcu u Beogradu udarilo policajku S.J. (46), a kako "Blic" saznaje, policiju su pozvale dve žene. One su navodno bile putnice u vozilu nakon čega je policija identifikovala vozača.
"Policija je pronašla vozilom kojim je navodno on udario policajku, a intezivno radi na njegovom hapšenju", ispričao je izvor "Blica".
Teška nesreća dogodila se jutros kojim je od navodno udario policajku. Ona je šetala psa kada se nesreća dogodila, blizu pešačkog prelaza u Kumodraškoj ulici.
BONUS VIDEO:
(Blic/MONDO/Aleksandar Blagić)
U toku protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"
"Krene da svira faul, pa stane - košarka u Srbiji": Obradović povisio ton o suđenju pred finale sa Zvezdom
Partizanova dominacija za finale protiv Zvezde: Crno-beli pobedili sa 20 razlike, biće opet derbi
Srđan Blagojević prvi put pobedio na klupi Partizana: Četiri "komada" u mreži OFK Beograda
Studenti stigli u Kragujevac: Posle četiri dana pešačenja kolone iz tri pravca ušle u grad