Slušaj vest

Jeziva scena dogodila se juče oko 17 časova u Srbici kada je devojčica (15) pala sa zgrade i sa teškim povredama je prevezena u bolnicu gde je podlegla povredama. Kako se saznajemo, sumnja se da je devojčica pala sa balkona, a policijska istraga je u toku.

Ona je hitno prevezena na lečenje u bolnicu u Mitrovici, a zatim u Univerzitetski klinički centar Kosova, gde je, nažalost, preminula. U policijskom saopštenju navodi se da je devojčica pala sa zgrade oko 17.30 časova.

"Što se tiče slučaja, žrtva sa Kosova poslata je na lečenje u Regionalnu bolnicu u Mitrovici, a zatim je nastavila u UCKK Priština gde je saopšteno da je žrtva preminula. Odlukom tužioca, telo je poslato u IML na obdukciju", navodi se u saopštenju.

BONUS VIDEO:

05:21
"Ova tragedija treba da bude signal Trampu da nešto mora da se menja" Vojni pilot za Kurir: Ovo je mogući uzrok nesreće iznad Vašingtona Izvor: Kurir televizija

(betimiperdrejtesi/Mondo)