Slušaj vest

Danas se u popodnevnim časovima dogodila neobična saobraćajna nesreća na Dorćolu u Beogradu kada je automobil uleteo u baštu kafića. Prema saznanjima "Telegrafa", autom je upravljala devojka (17) koja je pokušala da se isparkira, ali je ipak pod nejasnim okolnostima snažno udarila u staklenu baštu ugostiteljskog objekta.

"Pokušavala je da izađe sa parkinga, a onda se zakucala u staklenu ogradu. Izgledalo je užasno", rekli su svedoci za pomenuti portal.

Povređene su tri osobe. Devojka koja je vozila auto ima teže povrede glave i prevezena je u Univerzitetsku dečiju kliniku u Tiršovoj, a prema nezvaničnim informacijama, još dve osobe, suvozač i muškarac koji je bio u restoranu, prebačeni su na Vojnomedicinsku akademiju (VMA).

BONUS VIDEO:

00:24
Nesreća na Vračaru, automobil udario pešaka Izvor: Kurir

(Telegraf/MONDO)