Slušaj vest

Pripadnici Uprave kriminalističke policije (UKP) uhapsili su danas u štek stanu u Beogradu A.D. (35) koji je osumnjičen za ubistvo vođe narko-klana Ž.B. (43) u Sopotu 16. januara ove godine, a kako "Informer" nezvanično saznaje, on je imao saučesnika za kojim policija traga. Prema pisanju pomenutog lista, policija traga za muškarcem V.L. koji se duže vreme već nalazi na crvenoj Interpolovoj poternici.

"A. je iznajmio rentakar vozilo koje je korišćeno u likvidaciji Bakića. Pored uhapšenog A, policija traga za još jednim muškarcem, koji se nalazi na Interpolovoj poternici", otkriva izvor pomenutog lista.

Pogledajte fotografije sa mesta ubistva u Sopotu

Ubistvo u Sopotu Foto: Kurir/Damir Dervišagić

Da podsetimo, Ž.B. je ubijen u petak 16. januara u Sopotu u popodnevnim časovima dok je šetao šumom sa nanogvicom. Njemu se sudili pred Specijalnim sudom u Beogradu zbog sumnje da je bio jedan od vođa “balkanskog kartela” koji je prošvercovao 324 kilograma kokaina iz Južne Amerike u Evropu.

BONUS VIDEO:

00:16
Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Živka Bakića Izvor: MUP

(Informer/MONDO)