Slušaj vest

Telo žene pronađeno je danas u stanu u Novogradskojulici u Zemunu, a prema prvim informacijama, sumnja se da je preminula pre dva dana.

Komšije su alarmirale nadležne nakon što se iz stana danima nije čula žena koja je tu živela sama, a navodno se osećao i neprijatan miris iz stana.

"Komšije su bile zabrinute jer je nisu viđale nekoliko dana. Pozvali su policiju, međutim morali su da intervenišu i vatrogasci koji su obili stan, a kada su ušli, zatekli su jeziv prizor", kaže izvor Kurira.

Na lice mesta ubrzo je stigla i ekipa Hitne pomoći, ali lekari su mogli samo da konstatuju smrt žene.

"Pretpostavlja se da je žena preminula pre oko dva dana, ali će tačno vreme i uzrok smrti biti utvrđeni nakon obdukcije. Za sada nema naznaka da je smrt nastupila nasilnim putem", dodaje izvor.

Istraga je u toku.

BONUS VIDEO:

29:33
07.05.2026..IZBORI U SRBIJI-DA LI JE OVO GODINA POMIRENJA? Izvor: kurir televizija

 (Kurir/Mondo)