Slušaj vest

Dvadesetjednogodišnji Aleksa T. iz Kikinde preminuo je u Univerzitetskom kliničkom centru Vojvodine u Novom Sadu, gde je bio hospitalizovan nakon teške saobraćajne nesreće koja se dogodila 18. juna.

Nakon udesa, mladić je iz kikindske bolnice hitno prebačen u UKCV zbog težine povreda, ali je, uprkos naporima lekara, preminuo gotovo nedelju dana kasnije.

Do nesreće je došlo na putu između Kikinde i Bašaida, u blizini sportskog aerodroma, kada je izgubio kontrolu nad motociklom i pao. Zadobijene povrede bile su kobne.

Prema navodima lokalnih medija, Aleksa T. bio je omiljen među prijateljima, a jedno vreme bavio se i odbojkom.

Sahrana će biti održana u subotu u 14 časova na Mokrinskom groblju u Kikindi.

BONUS VIDEO:

15:19
DNEVNA CRNA GRONIKA 23.06.2026. Izvor: Kurir TV

 (Gradski online/Mondo)