Radnik koji je danas pao sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava u Novom Pazaru preminuo je uprkos naporima lekara da mu spasu život.
Prema nezvaničnim informacijama, radnik je nakon pada sa gradilišta u Opštu bolnicu primljen sa teškim povredama grudnog koša.
Iako je medicinski tim odmah započeo lečenje, usled težine zadobijenih povreda preminuo je u bolnici.
Prema navodima očevidaca, pretpostavlja se da je reč o stranom državljaninu koji je pao sa petog sprata objekta u izgradnji, ali njegov identitet za sada nije zvanično potvrđen.
Prema nezvaničnim informacijama, preminuli radnik je državljanin Turske.
Nadležni organi utvrđuju sve okolnosti pod kojima je došlo do ove tragične nesreće.
BONUS VIDEO:
(Informer/Mondo)
Pridruži se MONDO zajednici.