U Guči se tokom noći subote na nedelju 28. juna se dogodio akcident kada je cureo amonijak u jednoj hladnjači zbog čega je povređeno nekoliko osoba. Snežana koja živi na svega 50-ak metara od mesta akcidenta je u razgovoru za "Telegraf" otkrila kako je to izgledalo.
"Ja živim 50-ak metara od te hladnjače. Spavala sam kada se to desilo.
Probudile su me sirene. Osetila sam da se gušim. I dalje osećam peckanje u grlu.
Zatvorila sam samo kuću lepo i to je to. Nigde nisam otišla", ispričala je ona.
Pogledajte fotografije sa mesta akcidenta u Guči
Da podsetimo, cureo je amonijak iz jedne hladnjače, svi građani Guče su odmah upozoreni zvučnim signalima. Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) je izdao upozorenje građanima da ne izlaze iz kuća i da odmah zatvore prozore.
BONUS VIDEO:
Pridruži se MONDO zajednici.