
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je danas novinarima da je situacija u sedištu Srpske napredne stranke (SNS) razrešena i da je lice predalo oružje.
Ne otkrivajući identitet lica, Stefanović je objasnio da je ta osoba tražila razgovor sa rukovodstvom SNS i da je predala pištolj pošto je on došao u sedište stranke.
Ne otkrivajući identitet lica, Stefanović je objasnio da je ta osoba tražila razgovor sa rukovodstvom SNS i da je predala pištolj pošto je on došao u sedište stranke.
Zajedno sa pregovaračkim timom, problem je brzo rešen, istakao je Stefanović i, ne ulazeći u detalje, preneo da je to lice reklo da ima razne probleme.
To lice nije iz kriminogene sredine, ima više od 50 godina i pištolj je imalo u legalnom posedu, naglasio je Stefanović.
Direktor policije Milorad Veljović je napomenuo da to lice nije htelo da ugrozi ni jednu drugu osobu, već da sebe ubije, verovatno zbog ekonomskih problema.
Muškarac je vozilom hitne pomoći odvezen, a Tanjug saznaje da će muškarac biti upućen u psihijatrijsku bolnicu "Laza Lazarević."
Ispred zgrade gde se nalazi sedište SNS su bile pored policije i i brojne novinarske ekipe.
Pridruži se MONDO zajednici.