MOGLI SU DA IH SPASU: Očajna majka kaže da je izgubljeno vreme na potragu (FOTO+VIDEO)

Dragana M. u istom trenu dans je izgubila dva sina, D.M. (5) i D. M. (7), koji su se utopili u jezeru Očaga kod Lazarevca.
Izjava majke nastradale dece Foto: AMG video

Braća su se utopila na jezeru a spasioci su kasno reagovali, tvrdi očajna majka. Kada su deca izvučena, lekari Hitne pomoći su ih reanimirali više od sata, ali spasa im nije bilo.

"To je mozda tako bilo suđeno njima, šta da pričam? ja sam vodila računa o maloj kćerkici. Nisu znali da plivaju. Nije bila tolika voda (plitka). Do zadnjeg trenutka sam bila sa njima. ", kaže očajna majka.

Kada su dečaci nestali, spasioci, ali i kupači, krenuli su u potragu. Međutim, Dragana kaže da su ih predugo tražili po obali, a ne u vodi.

This browser does not support the video element.

Izjava majke nastradale dece Izvor: Kurir

"Nisu odmah poskakali u vodu, da jesu, deca bi bila živa. Oni su trčali okolo. Posle sat vremena mlađeg su izvadili za noge, onda i starijeg", nastavila je neutešna majka, a onda su joj krenule suze:

"Nema ih više, otišla su moja deca. Ostala mi samo ovam mala"...

This browser does not support the video element.

Majka nastradalih dečaka o tragediji Izvor: Kurir

Dragana dodaje da su prvi put otišli na jezero Očaga.

"Možda je tako bilo suđeno. Šta da pričam? Vodila sam računa o ćerki. Nije bila duboka voda, ne znam kako su mogli da se udave. Jednog go drugog su ih našli", rekla je na kraju Dragana M.,

Foto: Kurir

(MONDO/Kurir)

Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.