Uhapšen vozač koji je udario ženu na pešačkom na Novom Beogradu! Stradala na licu mesta posle užasa

Uhapšen je vozač koji je udario staricu na pešačkom, preminula na mestu. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: MONDO/Stefan Stojanović

Vozač automobila Ž.M. (61) zadržan je u policiji nakon teške saobraćajne nesreće na Novom Beogradu, saznaje "Telegarf.rs".

Nezvanično, on je u Bulevaru maršala Tolbuhina oko 12 sati kolima na pešačkom udario ženu (80). Ona je na mestu ostala mrtva.

Istraga je u toku.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Saobraćajna nesreća jutros na autoputu kod Beograda Izvor: Kurir

 (Telegraf/MONDO/J.D.)