Prve slike drame u Beogradu: Muškarac na terasi preti pištoljem i bombom (foto)

Prava drama odvija se od jutros u Rakovici, u Beogradu, gde je, navodno naoružani muškarac, izašao na terasu i preti da će ubiti nekoga i sebe.
Foto: Kurir

Muškarac je na terasi od jutros od 8:50, a kako javlja reporter Kurira, na terenu je veliki broj pripadnika policije. On je navodno naoružan pištoljem, nožem i bombom, izašao na terasu.

Tu su i njegovi roditelji koji su uplakani. Policija je pričala sa njima, a navodno je jedan od pregovarača uspeo da uđe u stan, ali to nije zvanično potvrđeno.

Na terenu su specijalne policijske jedinice koje su sa obe strane opkolile ulaz u kojem je muškarac.

Ako ste u depresiji ili pomišljate na samoubistvo, postoji više načina da dobijete psihološku pomoć. Broj SOS linije klinike "Laza Lazarević" je 011/7777-000. Broj Centra "Srce" za pružanje emotivne podrške osobama u krizi i prevenciju samoubistva je 0800-300-303.

(MONDO/Kurir)