Pogledajte prve fotografije nakon ubistva u Nišu: Policija blokirala čitav kraj, jezivi prizori na mestu zločina

Večeras oko 18 časova u Nišu, kod parka u blizini naselja Beverli Hils, muškarac je ubijen iz vatrenog oružja pred očima velikog broja dece. Hitna pomoć je pokušala reanimaciju, ali mu nije bilo spasa.
Foto: Kurir

Večeras oko 18 časova u Nišu dogodilo se ubistvo. Zločin se, prema nezvaničnim saznanjima, dogodio kod parka u blizini niškog naselja Beverli Hils. Sumnja se da je muškarac upucan iz vatrenog oružja.

Prema prvim informacijama, dvojica muškaraca posvađala su se ispred jedne zgrade, nakon čega je prvi izvadio vatreno oružje i upucao drugog sa dva hica. Jezivo ubistvo se dogodilo pred očima velikog broja dece, koja su počela da vrište.

Pogledajte prve fotografije nakon ubistva u Nišu:

Hitna pomoć je odmah intervenisala i pokušala reanimaciju, ali upucanom muškarcu nije bilo spasa. Telo žrtve pronađeno je na trotoaru između dve zgrade, a očevidci navode da su se čula dva hica. Policija je blokirala čitav kraj i u toku je intenzivna potraga za ubicom. Svi detalji incidenta i motiv još uvek se utvrđuju.

This browser does not support the video element.

Ubistvo u Nišu Izvor: Kurir.rs/M.S.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Ubistvo kod Svrljiga Izvor: Kurir

(Kurir/Mondo)