Supruge Belivuka i Miljkovića opet u sudnici: Nastavlja se suđenje, stigao i bivši funkcioner FK Partizan

Supruge Veljka Belivuka i Marka Miljkovića danas su odvojeno stigle u Specijalni sud u Beogradu, gde se nastavlja suđenje u predmetu pranja para.
Foto: Kurir/Marko Karović

Supruge Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, kojima se danas u Specijalnom sudu u Beogradu nastavlja suđenje za pranje para, stigle su odvojeno, u razmaku od pola sata u zgradu suda u Ustaničkoj ulici.

U sud je petnaestak minuta pre pičetka suđenja stigao i Vladimir Vuletić, bivši funkcioner FK Partizan, koji bi trebalo da bude saslušan kao svedok.

Podsetimo, Bojani i Veljku Belivuku, Tanji i Marku Miljkoviću, kao i bračnom paru Filipu i Mariji Ivanivski sudi se za pranje para, odnosno zbog sumnje da su novac zarađen od kriminala ubacivali u legalne tokove, kupovinom i opremanjem kuća, stanova, placeva, automobila.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

ODLOŽENO SUĐENJE ZBOG UBISTVA ŠKALJARACA NA KRFU I U ATINI! Advokat optuženih otkriva razlog zašto se Šariću, Belivuku i ostalima nije održalo ročište Izvor: Kurir televizija

(Kurir/Mondo)