Uhapšen i drugi osumnjičeni za ubistvo MMA borca u centru Beograda: Izboli reprezentativca na Dorćolu

Uhapšen Marko Daničić, drugi osumnjičeni za ubistvo MMA borca Stefana Savića u centru Beograda.
Foto: Instagram/mmasavezsrbijeandefs.rs/MUP Srbije/Screenshot

U Beogradu je večeras uhapšen Marko Daničić, drugi osumnjičeni za ubistvo MMA borca Stefana Savića u centru Beograda, saznaje "Kurir". Zločin se dogodio tokom noći 24. na 25. februara 2024. godine na Dorćolu.

Vasilije Gačević, njegov saučesnik, je sredinom januara ove godine uhapšen u Barseloni u Španiji. Prethodno se Gačević jedno vreme krio na Kosovu i Metohiji.

Da podsetimo, njih dvojica su osumnjičeni da su tokom noći 24. na 25. februara 2024. godine pretukli i izboli nasmrt Stefana Savića, reprezentativca Srbije u MMA. Krili su se skoro dve godine - Gačević je uhapšen 19. januara ove godine u Barseloni i trenutno se nalazi u zatvoru u Španiji.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Ovako je izgledalo krvničko ubistvo žene u Nišu: Ubica nedavno izašao iz zatvora, kum mu se razneo bombom - ovo su detalji Izvor: Kurir televizija

(Kurir/MONDO)