Maskirana grupa ga izvukla iz auta i brutalno izbola nožem: Detalji jezivog napada kod Mostarske petlje

Maskirana grupa presrela je sinoć M. P. (19) na Savskom vencu, izvukla ga iz automobila i zadala mu više uboda nožem. Mladić je u teškom stanju prebačen u Urgentni centar.
Foto: MONDO/Stefan Stojanović

M. P. (19) teško je povređen sinoć oko ponoći u Manasijevoj ulici na Savskom vencu, kada mu je, prema prvim informacijama, grupa za sada nepoznatih osoba preprečila put, izvukla ga iz automobila i brutalno ga napala.

Kako mediji saznaju, mladić je policiji ispričao da se u trenutku napada nalazio u svom automobilu marke "golf" sa drugom, kada ih je presrelo više osoba. Oni su, kako se sumnja, zaustavili vozilo, a zatim M. P. izvukli napolje i zadali mu više udaraca po telu.

Prema njegovim rečima, napadači su bili maskirani, a jedan od njih je, kako se sumnja, izvadio nož i mladiću zadao više ubodnih rana.

"Mladić je primljen u Urgentni centar sa višestrukim ubodnim ranama po leđima i vratu i nalazi se u teškom stanju", naveo je izvor blizak istrazi. 

Policija je odmah po prijavi izašla na lice mesta i obavila uviđaj, dok motiv napada za sada nije poznat. Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da bi povod mogao da bude sukob zbog neraščišćenih računa.

U toku je izuzimanje snimaka sa nadzornih kamera, kao i razgovor sa potencijalnim svedocima, kako bi se utvrdilo šta se tačno dogodilo kobne večeri.

Istraga je u toku.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

"ŽENA JE SAMA IŠLA KUĆI, RAZBOJNIK JOJ JE PRIŠAO, A ONDA..." Mladić izbo nožem prolaznicu u Humskoj ulici: Ovaj deo grada je posebno OPASAN evo i zbog čega Izvor: Kurir televizija

(Telegraf/MONDO)