Velika tragedija kod Petrovca na Mlavi: Poginuo mladić (21) tokom građevinskih radova, meštani u šoku

U mestu Veliko Laole kod Petrovca na Mlavi danas popodne dogodila se teška nesreća u kojoj je nastradao A. V. (21), kada je, prema nezvaničnim informacijama, cev miksera za beton zakačila dalekovod dok je mladić bio naslonjen na vozilo. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: MONDO/Stefan Stojanović

U mestu Veliko Laole kod Petrovca na Mlavi danas popodne se dogodila stravična nesreća u kojoj je nastradao mladić A. V. (21).

Prema nezvaničnim informacijama, on je bio oslonjen na kamion pumpu "mikser" za mešanje betona, a do nesreće je došlo kada je cev "betonjerke" dokačila dalekovod.

Mladić je u ovaj posao ušao sa ocem koji je vlasnik poznate firme u ovom kraju. Meštani pričaju da je bio izuzetno vredan momak i da se nije libio posla.

"Velika tragedija. Momak je bio izuzetan. Igrao je fudbal, dobar sa svima", pričaju poznanici porodice.

U toku je uviđaj koji će utvrditi sve tačne okolnosti ove velike tragedije.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Slučaj Danke Ilić ulazi u novu fazu: "Sve kontradiktornosti i argumenti odbrane tek će biti predmet glavnog pretresa Izvor: Kurir televizija

 (Informer/Mondo)