Jedna osoba je poginula u petak uveče u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Novi Sad-Zrenjanin kod Kaća.

Prema nezvaničnim informacijama, nesreća se dogodila oko 18.30 kada je kamion jagodinske registracije, koji se kretao ka Kaću, udario u kombi vozilo ispred sebe.

Kombi je od udarca skrenuo u levu kolovoznu traku i direktno se sudario sa automobilom "ford eskort" koji se kretao iz pravca Kaća ka Novom Sadu.

U automobilu su se nalazile tri osobe, od kojih je jedna na licu mesta izgubila život, dok su ostale dve teško povređene i prebačene su u Klinički centar Vojvodine.

Kako su preneli pojedini novosadski mediji, u nesreći je poginuo vozač forda, dok su njegova supruga i maloletno dete zadobili teške telesne povrede.

Zbog uviđaja koji je u toku deonica puta kod Kaća je potpuno zatvorena za saobraćaj.

(Beta)