Crni panter je pre nekoliko dana navodo viđen na šetalištu "Šlajz“ pored Velikog bačkog kanala u Vrbasu. Zver je snimljena na 20 metara od restorana ribolovačkog udruženja i na 50 metara od prvih kuća u Vrbasu, u naselju Mađaršor, a na Šlajzu je pronađeno raskomadano telo psa, za kojeg se pretpostavlja da je bio žrtva pantera.
Prema novim nepotvrđenim saznanjima i svedočenjima meštana, pretpostavlja se da je životinja u okolini Vrbasa, dan nakon pojavljivanja u ovom mestu, zaklala ovce, prenosi NS uživo. Panter je posle Vrbasa, navodno viđen i u Srbobranu.
Podsetimo, javno preduzeće "Vojvodinašume" objavilo je 10. novembra upozorenje o pojavi crnog pantera na teritoriji opštine Apatin. Pokrajinska inspekcija za zaštitu životne sredine potvrdila je juče prisustvo crnog pantera između opština Kule i Vrbas. Prethodno je panter viđen u blizini Feketića kada ga je poljoprivrednik sa traktora snimio mobilnim telefonom.
(MONDO/Ns uzivo)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću