Na društvenim mrežama osvanuo je snimak bahate vožnje u Surdulici. Vozač vozila stranih oznaka uleteo u pešačku zonu u centru ovog grada, a pešaci su se sklanjali i nisu mogli da veruju šta vide. Tokom ove bahate vožnje niko nije povređen jer je vozač išao sporo, a komentari ispod snimka se samo nižu.
"Treba ga uhapsiti odmah", "A sad da se vrati pa da nadoknadi štetu koju je počinio, srećom samo su pločice stradale a ne neko dete ili bilo ko od šetača", "Možda čovek nije ni video znak da je pešačka zona jer svako od nas kada se nađe u nepoznatom može da pogreši i skrene gde ne treba", "Čovek se možda zbunio".
Policija u Surdulici identifikovala je vozača za koga se sumnja da je vozio automobil "BMW" u pešačkoj zoni u centru grada. Protiv vozača će policija preduzeti mere iz svoje nadležnosti. Incident se inače dogodio jutros oko jedan sat posle ponoći kad je primljena prijava da se u centru Surdulice u pešačkoj zoni kreće putničko vozilo, prenose Južne vesti.
Pogledajte snimak:
(MONDO)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Manje smo kukali, ružno je da se tako omalovažava": Zvezdin MVP Filip Petrušev traži više poštovanja