Prema vremenskoj prognozi za ponedeljak, 21. oktobar, biće sunčano jesenje vreme potrajaće i narednih sedam dana. U poslednjoj dekadi oktobra temperatura i malo iznad poroseka. Ipak jutra će biti hladna, danas od -2 stepena do 8 stepeni, a tokom dana do 20.
U Beogradu se posle hladnog jutra očekuje sunčano vreme sa najvišom temperaturom od 19 stepeni.
U ponedeljak, 21. oktobra, jutro će bit hlado, po kotlinama, nizijama i visoravnima mestimično magla i prizemni mraz, a lokalno se očekuje i slab mraz na dva m visine. U toku dana pretežno sunčano uz prolazno malu do umerenu oblačnost. Vetar slab do umeren, na jugu Banata i u donjem Podunavlju pojačan, jugoistočni. Najniža temperatura od -2 do 8 °C, a najviša od 17 do 20 °C.
U utorak, 22. oktobra i sredu, 23. oktobar vreme će ostati isto uz najvišu dnevnu temperaturu od 23 stepena Celzijusa.
Četvrtak, 24. oktobar, biće za nijansu hladniji uz jači vetar. Jutro hladno, ponegde uz slab prizemni mraz, a u toku dana malo do umereno oblačno i suvo. Vetar slab i umeren, severni i severoistočni, u košavskom području u postepenom skretanju na jugoistočni. Najniža temperatura od 0 do 9 °C, a najviša od 17 do 20 °C.
BONUS VIDEO:
(Mondo/Aleksandra Virijević)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću