Devojčica (2) nestala je danas u Ubu. U trenutku nestanka bila je sa starijom braćom, dečaci su prvi i drugi razred. Majka je prijavila nestanak devojčice kada stigla kući oko 17 sati.
Trenutno su na terenu sve raspoložive policijske snage, termovizijski dronovi i helikopter. Takođe, celo naselje je na nogama i pretražuje lokaciju oko kuće porodice Marković. Komšija koji se uključio u potragu odmah po nestanku devojčice Dunje otkrio je šta se desilo i kako teče potraga.
"Čuli smo da je nestala oko dva sata, oko sedam sati smo došli i sve do sada smo tragali za njom. Išli smo oko tri kilometra okolo, kroz šume, njive. Obišli smo teren četiri puta. Nije bilo nikakvih tragova obuće", rekao je komšija i doda:
"Mislim da je neka otmica. Postoji snimak, vidi se da se dete igralo, onda se odvojilo od braće i spustilo se niz njivu. Pala je i počela da trči, vidi se da je neko zvao".
Kako navodi, celo naselje je uključeno u potragu i komšije se nadaju da će je (2) naći što pre.
Podsetimo, sistem "Pronađi me" aktiviran je večeras u Srbiji zbog nestanka devojčice (2) iz Uba.
Prema prvim informacijama, u trenutku nestanka devojčica (2) bila je sa starijom braćom, dečaci su prvi i drugi razred. Majka je prijavila nestanak devojčice kada se vratila s posla oko 17 sati.
Deca su se inače igrala na pesku. Na sebi je imala sivu trenerku i sivu duksericu.
BONUS VIDEO:
(Mondo)