Avion sa srpskim državljanima, prethodno evakuisanim iz Izraela, a koji je poleteo iz egipatskog grada Tabe, večeras je sleteo u Beograd.
To je inače drugi avion kojima se državljani Srbije vraćaju iz ratom zahvaćenih područja na Bliskom istoku nakon jutrošnjeg leta iz Dubaija. Tokom noći očekuje se i da "embrajer" nacionalne avio kompanije iz Šarm el Šeika doveze grupu srpskih državljana koja je takođe evakuisana iz Izraela
Podsetimo pilot srpske avio-kompanije "Er Srbija" obratio se kratkom porukom građanima pred polazak za Šarm el Šejk u Egiptu gde čekaju srpski državljani. Oni su tamo stigli iz Tel Aviva u Izraelu.
"Upravo se spremamo za let ka Šarm el Šeiku koji je Vlada Republike Srbije u saradnji sa nacionalnom avio kompanijom organizovala za srpske državljane. Er Srbija je kao i svaki put tu za svoje državljane. Vidimo se po sletanju u Beogradu", poručio je srpski pilot u snimku koji je objavila "Instagram" stranica "192_rs".
Sve o napadu Amerike i Izraela na Iran čitajte u našem blogu uživo.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
(Telegraf/MONDO)