Prema lekarskim informacijama majka, koja ima teške povrede kičme je operisana ali je njeno zdravstveno stanje i dalje vrlo ozbiljno. Njen suprug Dragan koji je vozio "Škodu fabiju" je lakše povređen dok je njegov mlađi brat i dalje u komi i bori se za život.

Njihovom starijem detetu je slomljen kuk i nalazi se u dečjoj bolnici u Skoplju.

U tužilaštvu u Kavadarcima kažu da istraga u vezi jučerašnje saobraćajne nesreće, koja se desila na putu Demir Kapija-Utrovo, sporo napreduje zbog teških povreda putnika.

"Još uvek radimo na utvrđivanju uzroka nesreće. Do sada nismo saslušali povređene jer su u teškom stanju a to usporava istragu. Trenutno kompletiramo predmet potrebnim skicama, fotografijama, rezultatima analize krvi za prisustvo alkohola", rekao je u telefonskom razgovoru javni tužilac Petar Trajkov koji je i obavio uviđaj na mestu nesreće.

U jucerašnjem udesu dva automobila sa srpskim registarskim tablicama koji se desio juče na jugu Makedonije stradala je osmomesečna beba koja je preminula na putu dobolnice, dok je ostalih šestoro povređenih smešteno u bolnicu u Skoplju.