Magla će se po kotlinama i ponegde u nižim predelima zemlje zadržati i pre podne. Jutarnja temperatura biće od nule do pet, a najviša dnevna od 10 do 15 stepeni.
I u Beogradu će ujutro biti maglovito, a tokom dana pretežno sunčano i toplo, uz slab vetar. Jutarnja temperatura biće oko pet, a najviša dnevna oko 14 stepeni.
Zbog naglih promena temperatura vozačima se savetuje veći oprez zbog pojave odrona zemlje i kamena, najčešće u višim planinskim predelima, duž klisura i stenskih useka, saopštio je jutros AMS S.
Vozače tokom dana očekuju pogodne vremenske prilike, više sunčanih intervala i bolja vidljivost, ali je u jutarnjim i večernjim satima moguća magla, koje trenutno najviše ima na području istočne, centralne i južne Srbije.
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do 4. februara, u petak se očekuje prolazno naoblačenje ponegde sa slabom kišom i manjim padom temperature.
U većini dana, do kraja perioda biće suvo, uglavnom sunčano i toplo vreme sa temperaturom znatno iznad prosečnih vrednosti.
Tokom noći, u utorak na sredu i u sredu, doći će do kratkotrajnog zahladenja, kada se uglavnom u severnim krajevima ocekuje kiša.