Prve slike sa mesta gde je devojčica (2) nestala: Opsadno stanje u Ubu, potraga po mrklom mraku (Foto)

Gradani i policija zajedno tragaju za nestalom devojčicom (2) iz Uba. Potraga se odvija po mrklom mraku.
Foto: Kurir/Perar Aleksić

Devojčica (2) iz Uba nestala je danas oko 14 časova ispred kuće u kojoj živi. Srbija je na nogama jer je MUP aktivirao sistem "Pronađi me", na licu mesta nalaze se pripadnici policije, Gorske službe spašavanja (GSS), a u potrazi učestvuju porodica i komšije.

Roditelji nisu bili u kući u trenutku nestanka. Nadzorna kamera snimila je devojčicu kako trči ka polju, nakon čega joj se gubi svaki trag.

Pogledajte fotografije potrage 

Da podsetimo, sistem “Pronađi me” aktiviran je večeras u Srbiji zbog nestanka devojčice devojčice (2) iz Uba. Nju su braća čuvala pre nestanka, dok roditelji dece nisu bili tu. Nestanak je prijavljen posle tri i po sata. Nestanak je prva primetila majka.

Deca su se igrala u pesku. Da podsetimo, devojčica je poslednji put viđena u Ulici 8. marta ispred zgrade koje živi. Na sebi je imala sivu trenerku i duksericu i visoka je oko 100 centimetara. MUP apeluje na građane da odmah pozovu 192 ako imaju bilo kakve informacije.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

ŠOK SVEDOČENJE GLEDAOCA KURIR TELEVIZIJE: Javio se u emisiji uživo, majka(63) nestala bez traga! "SUMNJAM DA JE UBIJENA" Izvor: Kurir televizija

(Kurir/MONDO)