D.T. iz Kragujevca koji je osumnjičen za ubistvo Gorana Vlaovića je dovezen na saslušanje.

D.T. (28) iz Kragujevca, koji je osumnjičen za ubistvo škaljarca Gorana Vlaovića (38) na Pagu je priveden pred tužioca u Hrvatskoj u pratnji velikog broja naoružanih policajaca. D.T. je izveden u belom odelu iz blindiranog policijskog kombija u pratnji velikog broja policajaca naoružanih dugim cevima. Na mestu se nalazi veliki proj predstavnika medija.
Policajci su najpre obezbedili mesto kuda D.T. mora da prođe, a potom ga izveli iz vozila. On je delovao ravnodušno kada je prošao kraj velikog broja okupljenih novinara.
Pogledajte galeriju fotografija sa lica mesta:
Podsetimo, D.T. je uhapšen juče na plaži Zrće zbog sumnje da je hicem iz pištolja, naočigled brojnih svedoka i srpske manekenke i učesnice rijalitija Dragane Banić, ubio Vlaovića (38), zvanog Goro, pripadnika škaljarskog klana iz Herceg Novog. Očevici su ispričali da se sve desilo veoma brzo i da je ranjeni odjednom pao.
Goran Vlaović tek je izašao iz kluba. Bio je možda 15 do 20 metara od ulaza, u društvu devojke, srpske manekenke, kad mu je ubica prišao s leđa i iz pištolja s prigušivačem hladnokrvno ispalio hitac u vrat ispričali su svedoci. Vlaović je pao, a ubica je počeo da beži.
(MONDO)