POPUŠTANJE MERA

Crnogorci kafiće otvaraju u petak, evo pod kojim uslovima

Ugostiteljski objekti u Crnoj Gori počeće da rade od petka, uz obavezno poštovanje propisa, odlučilo je Nacionalno koordinaciono telo za zarazne bolesti. Dodajte MONDO u vaš Google izbor


Kako je objavljeno na Twitter nalogu Vlade, obaveze ugostitelja su da istaknu informacije o merama, kao i da zaposleni moraju nositi maske.

Za stolom mogu biti maksimalno četiri osobe, osim kad se radi o porodicama.

Rastojanje među stolovima treba da bude dva metra, ili se mora postaviti paravan.

Obavezna je dezinfekcija ruku pri ulasku i izlasku iz ugostiteljskog objekta, samoposluživanje nije dozvoljeno, kao ni stajanje i zadržavanje za šankom.