HAPŠENJE U CRNOJ GORI

SRPKINJA UHAPŠENA U BARU! Prekršila samoizolaciju, evo šta su joj našli

Prilikom redovne saobraćajne kontrole, policija u Baru je kod M. P. (39) državljanke Srbije, stalno nastanjene u Herceg Novom, našla 1,7 grama heroina. Dodajte MONDO u vaš Google izbor

 Osim toga, kako je saopšteno iz policije, utvrđeno je da ona prekršila meru kućne samoizolacije koja joj je izrečena.

Zbog ovih dela ona je krivično i prekršajno procesuirana, piše CDM.

Sanitarna inspekcija je donela rešenje o karantinu u trajanju od 14 dana.

Ona je, kako je saopšteno iz policije, smeštena u karantin u kasarni Zoganje.

Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.