Ovo su slike sa lica mesta gde je devojka sletela u reku Moraču: I dalje traje potraga za vozilom (Foto)

Potraga za automobilom koji je u noći sa subote na nedelju sleteo u reku Moraču i dalje traje. Prema prvim informacijama, za volanom je bila devojka, dok broj ostalih putnika još nije potvrđen.
Foto: Rina

Potraga za jednom ili više osoba koje su automobilom sletele u reku Moraču još uvek traje. Prema prvim informacijama, za volanom je bila devojka, ali nije poznato koliko još osoba je bilo unutra. Na terenu su ekipe Službe zaštite i spašavanja.

"Teren se pregleda čamcima i dronovima, potraga još uvek traje", potvrđeno je za RINU u Službi zaštite i spašavanja Podgorice.

Na terenu su i ronioci iz Regionalnog ronilačkog centra Bijela.

"Ekipe su bile juče na terenu, a potraga se nastavila i danas. Potragu otežavaju loši uslovi", rekao je Danilo Mijajlović iz RRCB.

This browser does not support the video element.

Snimak sa lica mesta gde je vozilo sletelo u reku Moraču Izvor: RINA

Nesreća se dogodila u noći subote na nedelju, a nadzorne kamere snimile su vozilo koje se kreće ulicama i pre mosta je, kako se pretpostavlja, devojka izgubila kontrolu - vozilo je prešlo iz desne u levu traku preko ostrva, pa sletelo u Moraču. Na makadamu su primećeni tragovi, kao i delovi vozila.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Saobraćajna nesreća na Banjici Izvor: Kurir